Vega 100 Teslimat Ve Sipariş

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?Sipariş ve Teslimat

* Yurtiçi Kargo ve PTT kargo firmalarıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .

Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

Sitemizden almak dilediğiniz mahsulleri kredi kartı  ( Visa ,  MasterCard )  banka havalesi veya Posta Çeki ile ödeyebilirsiniz .  Havale ve Posta Çeki ile yaptığınız alışverişlerde ,  teslimat müddetinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş meblağının hesaplarımıza yansıdığı andır .  Ödemeli gönderi metotları onay edilmemektedir .

Teslimat esnasında tediye yapabilir miyiz?

Yurtiçi kargo ve PTT kargo sistemlerimiz ile kapıda tediye yapabilirsiniz .

Fiyatlarınıza KDV dahil olmak üzere mi?

Online alım satım sitemizde gördüğünüz bütün ürün maliyetlerine o ürün amaçlı olabilitesi yüksek meydana gelen resmi oranda KDV dahildir .

Kredi kartı onay sorunlarınızda destek almak amaçlı kartı aldığınız bankanızın alıcı hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir .  Kredi kartıyla yapmış olduğunuz alışverişlerde ,  bir takım vaziyetlerde güvenliğiniz amaçlı kartınızın ve kimliğinizin fotokopisinin tarafımıza sevk edilmesini isteyebiliriz .

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler banka onayını takiben aşağı yukarı 3 iş bugünü içerisinde kargoya verilecektir .  Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul’a meydana gelen uzaklığına göre 1 almak 3 zaman içerisinde kargo şirketi aracılığıyla teslim edilir .  Cumartesi bugünü saat 13:00’den ardından verdiğiniz bütün siparişler sonraki Pazartesi bugünü işleme alınacaktır .  Sektör günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır .  Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz ,  önce iş bugünü işleme alınarak banka onayını izleyen 3 iş bugünü içerisinde kargoya verilecektir .

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi şirketlerin stoklarında kimi zaman de olsa mevcut olmayan ürünler sebebinden gecikmeler ve teminlerde sorunlar yaşanabilir .  Bu benzeri vaziyetlerde irtibat telefonlarınızdan veya e almak postanızdan sizlere ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı veya tedarik edilemeyeceği ile ilgili haber verilecektir .  Temin edilemeyen ürünler mevzubahis olduğunda siparişiniz iptal edilecektir .

Satın aldığım ürün hasarlı veya yanlış çıkarsa ne yapmalıyım?

Teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yakınında açıp ,  siparişinizi muayene ediniz .  Ürün hasarlı çıktığında kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir .  Bununla Beraber ,  rastgele bir hata veya eksiklik gördüğünüz halde vakit kaybetmeden bizimle bağlantıya geçiniz .

Ürün yanlış geldi ,  ne yapmam gerekiyor?

Eğer dilediğiniz ürün ile irsaliyede sözlü olmayan ürün benzer teslim edilen ürün çeşitli ise irsaliye ve fatura ile beraber paketin içerisine geri iade nedeninizi dile getiren bir içerik ile ödemeli olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir .  Bu benzeri vaziyetlerde alıcı hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili haber alabilirsiniz .

Ürünü beğenmedim ne yapmam gerekiyor?

Bu vaziyette aşağıda anlatılan hususlara uyumlu olarak kargo bedeli müşteriye ilişkin olmak üzere ürünü geri iade edebilirsiniz .

almak  Ürünü teslim aldıktan sonraki 7 zaman içerisinde geri iade edilmesi ,

almak  Ürünün özgün kutusunun yırtılmamış ,  kayıp verilmemiş olması ,

almak  Ürünün kullanılmamış olması ,

almak  Ürün teslim alındıktan ardından bize geri iade edileceği güne civarı rastgele bir biçimde kayıp görmemiş olması .

Siparişlerim noksan geldi ,  ne zaman ciro ,  ne sebeple noksan geldi?

Bu vaziyette telefonlardan alıcı hizmetlerini arayarak gelmeyen ürününüz ile ilgili haber alabilirsiniz .  Yapılmış Olan analiz sonucu olarak tarafınıza haber verilecek ve noksan geldiği saptama edilen ürün tarafınıza gönderilecektir .

Kaynak: http://www.vega100.org

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s